Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij

Systemy Push-Pull


Push Pull Hood

Jest to nowoczesny system wyposażony w odciąg dolny zanieczyszczeń, filtr o wysokiej skuteczności i moduł nawiewny nad filtrem. System działa w ten sposób, że instalacja wyciągowa wyposażona w ramiona odciągowe usuwa zanieczyszczone powietrze z dolnej strefy pomieszczenia ze stanowisk spawalniczych, a oczyszczone powietrze jest nawiewane do górnej strefy pomieszczenia za pomocą nawiewników rozlokowanych nad każdym stanowiskiem spawalniczym. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie bariery powietrznej omywającej każdego pracownika, która zniweluje w znacznym stopniu wpływ zanieczyszczeń na jego zdrowie. Dodatkowo nawiew powietrza w systemie góra-dół pozwoli na utrzymywanie zanieczyszczeń w dolnej strefie, poniżej dróg oddechowych, co z pewnością zwiększy wydajność pracownika.

1  

Push Pull Eco


W przypadku wielkogabarytowych hal produkcyjnych, w których proces spawania odbywa się na dużej powierzchni hali, a odciągi miejscowe są bezcelowe z uwagi na wielkogabarytowe spawane elementy, zastosowane suwnice i/lub żurawiki, proponujemy systemy filtrowentylacyjne PUSH PULL ECO. Jest to bardzo wydajny i ekonomiczny system, który zapewnia skuteczny odciąg dymów i pyłów spawalniczych z całej objętości hali. Nie wymaga budowy wielkiej i kosztownej instalacji odciągowej. Powietrze z hali jest usuwane za pomocą modułu wyciągowego, a następnie oczyszczane w filtrze i nawiewane z powrotem na halę, przy pomocy nawiewników dalekiego zasięgu. System zapewnia ekonomiczną wentylację stanowiskową i ogólną całej hali produkcyjnej. Pozwala ograniczyć zarówno koszty inwestycyjne, jak i eksploatacyjne, z uwagi na małą ilość elementów montażowych, szybkość montażu całego systemu i odzysk ciepła na hali, w wyniku nawiewania oczyszczonego powietrza z powrotem na halę. W sezonie zimowym, ogranicza to koszty związane z jej ogrzewaniem.

2
 


 
 

PSG SYSTEMS Sp. z o. o.
Al.Rzeczypospolitej 8/417
80-369 Gdańsk

Biuro:
tel. 88 129 12 39
E-mail: biuro@psgsystems.pl

Michał Gliński
tel. 512 271 869
E-mail: mglinski@psgsystems.pl