Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach swojej przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij

Odkurzacze przemysłowe


Odkurzacze przemysłowe znalazły zastosowanie w zakładach produkcyjnych, gdzie konieczne jest utrzymanie stanowisk pracy w najwyższej czystości. Przeznaczone są do odciągu wiórów, pyłów i innych odpadów poprodukcyjnych zalegających na posadzce zakładu. Utrzymanie czystości na stałym poziomie nie dopuszcza do zaniedbania zakładu produkcyjnego, co przekłada się na czyste i bezpieczne środowisko pracy.

TM/F I TMH 
Odkurzacze TM oferują bardzo wysoką skuteczność odciągu zanieczyszczeń przy dużej wydajności. Montaż odkurzaczy na systemie jezdnym zapewniają pełną mobilność urządzenia. Wykonane są z bardzo dobrej jakości stali zabezpieczonej antykorozyjnie, gwarantujące wysoką wytrzymałość i wydłużoną żywotność urządzenia. W zależności od zapotrzebowania odkurzacze TM dostarczane są z filtrem workowym z oczyszczaniem mechanicznym lub filtrem patronowym czyszczonym sprężonym powietrzem.
Dostępne są dwie wersje:
- TM/F wyposażony w filtr workowy czyszczony poprzez strzepywanie za pomocą wibratora pneumatycznego, wentylator o wydajności od 500 do 1200 m 3/h i sprężu 2500 Pa.
- TMH wyposażony w 4 wkłady patronowe czyszczone sprężonym powietrzem, wentylator o wydajności od 1200 do 3000 m3/h i sprężu 3000-5000 Pa. 

12

TM SOFF
Odkurzacze TM SOFF wyposażone są w pompę o wysokim sprężu dyspozycyjnym o wartości od 18.000 do 27.000 Pa przy wydajności od 600 do 850 m3/h. Odkurzacze tego typu zapewniają bardzo wysoką skuteczność odciągu zanieczyszczeń. Montaż odkurzaczy na systemie jezdnym zapewniają pełną mobilność urządzenia. Wykonane są z bardzo dobrej jakości stali zabezpieczonej antykorozyjnie, gwarantujące wysoką wytrzymałość i wydłużoną żywotność urządzenia. Odkurzacze TM SOFF wyposażone są w 4 wkłady patronowe czyszczonym sprężonym powietrzem. 

  3

Zastosowanie
  • gdy mamy do czynienia z pyłem osadzającym się na posadzce zakładu;
  • w zakładach produkcyjnych, w elektrociepłowniach;
  • w zakładach, gdzie występują procesy przetwarzania, przesypywania, pakowania; 
 

PSG SYSTEMS Sp. z o. o.
Al.Rzeczypospolitej 8/417
80-369 Gdańsk

Biuro:
tel. 88 129 12 39
E-mail: biuro@psgsystems.pl

Michał Gliński
tel. 512 271 869
E-mail: mglinski@psgsystems.pl